Tato webová stránka používá cookies.
×

SHOWROOM

Soňa Weinbrennerová

Zámek 1
691 71 DivákyIČO:
04514092

Telefon:

E-mail:

Návštěvy showroomu je třeba domluvit předem telefonicky.

×
 x 

0

O BYAS

Naším posláním je pomoci lidem dosáhnout profesionálních výsledků při omlazování přirozené pokožky, přirozeném tvarování těla a růstu vlasů tím, že poskytuje nejmodernější hi-tech krásu za přijatelnou cenu. Také pomáháme úspěšně vytvářet dlouhodobý příjem tím, že lidem poskytujeme perfektní služby a provozní procesy a prvotřídní obchodní infrastrukturu v celé Evropě.

Technologie nám vždy zlepšily způsob, jakým žijeme: Auto nám umožňuje cestovat na vzdálenost, pohodlně a v rozumné době. Mobilní telefon umožňuje zůstat v kontaktu s našimi milovanými, bez ohledu na čas a místo. Stejná technologická revoluce se nyní odehrává v kosmetickém průmyslu a moderní technologie nahrazují nebezpečné kosmetické ordinace nebo krémy bez skutečných výsledků.

Jako přední světová společnost na trhu s kosmetickými zařízeními chceme přinést moderní technologie do domácností lidí po celém světě pomocí Face Lifter a Body Lifter. Chceme, aby za přijatelnou cenu všichni vypadali až o 10 let mladší, vrátili se v čase a cítili se skvěle a sebevědomě s tím, jak vypadají kdykoliv v každém věku. Zároveň s tím, že trh s kosmetickými technologiemi má celosvětový potenciál stovek miliard eur, chceme dát každému distributorovi příležitost uvádět na trh jedinečné a patentované výrobky, uchopit svůj kus tohoto lukrativního nového trhu, vytvořit si udržitelný příjem a dosáhnout své osobní a finanční svobody. Objevte BYAS, profesionální domácí Hi-Tech krásu!

Historie značky BYAS

Společnost WellStar začala jako klasická společnost pro přímý marketing v oblasti potravinových doplňků.

V roce 2013 byla založena společnost BYAS, s cílem umožnit každému splnit si své dvě největší a nejdůležitější osobní touhy: Za prvé, touhu být štíhlá a zdravá, a za druhé, touhu vypadat mladá a krásná ... a pokračovat takto až do stáří !

Dnes zahrnuje jedinečně inovativní holistická produktová řada BYAS revoluční systém BYAS FACE Natural Rejuvenation System a systém BYAS BODY Natural Body Forming System, jenž oba nastavily nové standardy v oboru krásy.

Každý den je více než 100 000 zákazníků v Evropě nadšeno senzačními výsledky, které dosáhli s naším exkluzivním systémem Bionic Youth Activating System.

Naše sídlo se nachází v elegantní a moderní čtvrti Mitte v Berlíně (evropské ústředí).×