Tato webová stránka používá cookies.
×

SHOWROOM

Soňa Weinbrennerová

Zámek 1
691 71 DivákyIČO:
04514092

Telefon:

E-mail:

Návštěvy showroomu je třeba domluvit předem telefonicky.

×
 x 

0

O BYAS

Naším posláním je pomoci lidem dosáhnout profesionálních výsledků při omlazování přirozené pokožky, přirozeném tvarování těla a růstu vlasů tím, že poskytuje nejmodernější hi-tech krásu za přijatelnou cenu. Také pomáháme úspěšně vytvářet dlouhodobý příjem tím, že lidem poskytujeme perfektní služby a provozní procesy a prvotřídní obchodní infrastrukturu v celé Evropě.

Technologie nám vždy zlepšily způsob, jakým žijeme: Auto nám umožňuje cestovat na vzdálenost, pohodlně a v rozumné době. Mobilní telefon umožňuje zůstat v kontaktu s našimi milovanými, bez ohledu na čas a místo. Stejná technologická revoluce se nyní odehrává v kosmetickém průmyslu a moderní technologie nahrazují nebezpečné kosmetické ordinace nebo krémy bez skutečných výsledků.

Jako přední světová společnost na trhu s kosmetickými zařízeními chceme přinést moderní technologie do domácností lidí po celém světě pomocí Face Lifter a Body Lifter. Chceme, aby za přijatelnou cenu všichni vypadali až o 10 let mladší, vrátili se v čase a cítili se skvěle a sebevědomě s tím, jak vypadají kdykoliv v každém věku. Zároveň s tím, že trh s kosmetickými technologiemi má celosvětový potenciál stovek miliard eur, chceme dát každému distributorovi příležitost uvádět na trh jedinečné a patentované výrobky, uchopit svůj kus tohoto lukrativního nového trhu, vytvořit si udržitelný příjem a dosáhnout své osobní a finanční svobody. Objevte BYAS, profesionální domácí Hi-Tech krásu!

Historie značky BYAS

Společnost WellStar začala jako klasická společnost pro přímý marketing v oblasti potravinových doplňků.

V roce 2013 byla založena společnost BYAS, s cílem umožnit každému splnit si své dvě největší a nejdůležitější osobní touhy: Za prvé, touhu být štíhlá a zdravá, a za druhé, touhu vypadat mladá a krásná ... a pokračovat takto až do stáří !

Dnes zahrnuje jedinečně inovativní holistická produktová řada BYAS revoluční systém BYAS FACE Natural Rejuvenation System a systém BYAS BODY Natural Body Forming System, jenž oba nastavily nové standardy v oboru krásy.

Každý den je více než 100 000 zákazníků v Evropě nadšeno senzačními výsledky, které dosáhli s naším exkluzivním systémem Bionic Youth Activating System.

Naše sídlo se nachází v elegantní a moderní čtvrti Mitte v Berlíně (evropské ústředí).×

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!