Tato webová stránka používá cookies.
×

SHOWROOM

Soňa Weinbrennerová

Zámek 1
691 71 DivákyIČO:
04514092

Telefon:

E-mail:

Návštěvy showroomu je třeba domluvit předem telefonicky.

×
 x 

0

Česko-slovenský tým WELLSTAR - BYAS se zúčastnil Convention v Miláně, kde byl představen nový převratný produkt IMUNE ReNewLife proti stárnutí a prodloužení života kmenových buněk...

Zapoj se do naší soutěže a vyhraj wellness den zdarma s kamarádkou na zámku v Divácích! Jak se zúčastnit? Je to jednoduché! 1. Staň se fanouškem Facebookové stránky BYAS, 2. sdílej tento příspěvek a 3. v komentáři pod příspěvkem označ kamarádku, se kterou si chceš zkrášlovací den na zámku užít!

Chcete se dozvědět více o kosmetických přístrojích BYAS? Přijďte se podívat na naši prezentaci na Dni nejen pro ženy, který se bude konat 3. listopadu v sále Radnice v Pohořelicích od 14:00 hod. Předvedeme vám kosmetické přístroje Face Lifter, Body Lifter, Hair Completer a Groomster v akci na živých lidech. V letáku, který si  můžete prohlédnout v tomto článku se dozvíte i o dalším programu Dne pro ženy, jako jsou např. módní přehlídky, líčení a další zajímavosti nejen pro dámy. 

×

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!